Eva Urbanová

307745. Procházka ulicí Prahy

popis: Akvarel, 25x18 cm. Signováno vpravo dole Eva Urbanová. Rám, sklo.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo