Eva Vejražková - Zatiší s modrou drapérií a letním ovocem

Olej na plátně, 50x70 cm, monogramováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

15347. Zatiší s modrou drapérií a letním ovocem
Dražba ukončena:24.01.2018 19:05:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč