MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, celková výška 30 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 1. polovina 20. století
27884. Plameňák
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
limit (13.02.2019 21:21:15)
2505
1 900 Kč
2628
1 800 Kč
limit (13.02.2019 21:13:00)
2505
1 700 Kč
74
1 600 Kč
2609
1 500 Kč
2710
1 400 Kč
2812
1 300 Kč
414
1 200 Kč
268
1 100 Kč
1299
1 000 Kč
831