Evropa 1. polovina 20. století - Plameňák

Bronz, celková výška 30 cm. Neznačeno.

Evropa 1. polovina 20. století
27884. Plameňák
Dražba ukončena:13.02.2019 21:26:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč