Evropa 1. polovina 20. století - Portrét - miniatura

Olej, 9x7 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Evropa 1. polovina 20. století
301983. Portrét - miniatura
Dražba ukončena:07.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč