MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Slonovina, 11 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 19. století
45409. Andělíček u zrcadla
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 500 Kč
limit (28.05.2020 21:07:31)
7101
6 000 Kč
6999
5 500 Kč
limit (28.05.2020 21:04:01)
7101
5 000 Kč
6999
4 900 Kč
limit (28.05.2020 21:02:33)
7101
4 800 Kč
limit (28.05.2020 21:02:32)
6999
4 600 Kč
limit (28.05.2020 21:01:21)
7101
4 500 Kč
6999
4 400 Kč
limit (28.05.2020 20:59:31)
7101
4 300 Kč
6999
4 200 Kč
limit (28.05.2020 20:55:10)
7101
4 100 Kč
4850
4 000 Kč
limit (28.05.2020 20:55:06)
7101
3 900 Kč
4850
3 800 Kč
limit (28.05.2020 20:54:58)
7101
3 700 Kč
4850
3 600 Kč
limit (28.05.2020 20:53:47)
7101
3 500 Kč
limit (28.05.2020 20:53:46)
4850
3 400 Kč
limit (28.05.2020 20:36:39)
4850
3 300 Kč
limit (28.05.2020 20:36:38)
58
3 000 Kč
limit (28.05.2020 20:36:28)
58
2 900 Kč
4850
2 800 Kč
limit (28.05.2020 20:36:12)
58
2 700 Kč
4850
2 600 Kč
limit (28.05.2020 20:35:55)
58
2 500 Kč
4850
2 400 Kč
58
2 300 Kč
1252
2 200 Kč
457
2 100 Kč
831
2 000 Kč
5572
1 900 Kč
5294
1 800 Kč
457
1 700 Kč
5572
1 600 Kč
5294
1 500 Kč
5572
1 400 Kč
6970
1 300 Kč
5572
1 200 Kč
5294
1 100 Kč
5807
1 000 Kč
1912