Evropa 19. století

45409. Andělíček u zrcadla

popis: Slonovina, 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.05.2020 21:12:32

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč