Evropa 19. století - Andělíček u zrcadla

Slonovina, 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 19. století
45409. Andělíček u zrcadla
Dražba ukončena:28.05.2020 21:12:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč