Evropa 19. století - Benátské zrcadlo

Dřevo, fazetové sklo. Rozměry zrcadla 76x45 cm. Celkový rozměr včetně nástavby 117x65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 19. století
104785. Benátské zrcadlo
Dražba ukončena:12.11.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč