Evropa 19. století - Dáma s květinou

Miniatura, 8x6 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 19. století
23002. Dáma s květinou
Dražba ukončena:17.10.2018 20:32:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč