MENU
Vstup do aukce
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Miniatura, 8x6 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 19. století
23002. Dáma s květinou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
5 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 500 Kč
4434
5 000 Kč
limit (17.10.2018 20:25:37)
793
5 000 Kč
limit (17.10.2018 20:25:38)
4434
4 200 Kč
limit (17.10.2018 20:24:48)
793
4 100 Kč
limit (17.10.2018 20:24:47)
4434
2 700 Kč
limit (17.10.2018 20:20:33)
793
2 600 Kč
4434
2 500 Kč
limit (17.10.2018 20:16:18)
793
2 400 Kč
4434
2 300 Kč
limit (17.10.2018 20:12:13)
793
2 200 Kč
4434
2 100 Kč
limit (17.10.2018 20:07:55)
793
2 000 Kč
2704
1 900 Kč
limit (17.10.2018 20:03:43)
793
1 800 Kč
limit (17.10.2018 20:03:42)
2704
1 500 Kč
limit (17.10.2018 20:02:29)
793
1 400 Kč
3254
1 300 Kč
limit (17.10.2018 20:02:21)
793
1 200 Kč
3254
1 100 Kč
limit (17.10.2018 20:02:09)
793
1 000 Kč
3254
900 Kč
793
800 Kč
4063
700 Kč
793
600 Kč
724
500 Kč
793