Evropa 19. století - Soubor 3 grafických listů

1x ocelorytina 13x18 cm, 2x lept 12x14 cm. Všechny rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Evropa 19. století
24202. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:14.11.2018 18:30:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč