Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 80 x 48 cm, rámováno v masivním uměleckém francouzském moderním rámu se šedobílou patinací, nesignováno. Vysoce kvalitní umělecká práce s přesvědčivým razantním malířským nasazením barevného spektra vtahující diváka do “Duše obrazu". Malířské skvělé provedení prozrazuje práci velmi zkušeného malíře a umění francouzské moderní malířské školy. Fauvisticky pojaté zátiší je vždy přínosem pro každou sbírku moderního umění! Dílo původně pochází z velmi kvalitní sbírky umění českých krajanů žijících v New Yorku v USA. Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto vysoce kvalitního floristického galerijního díla! Mimořádná nabídka!