Evropa 20. století - Fauvistická vize z Montmartru

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej na plátně, 80 x 48 cm, rámováno v masivním uměleckém francouzském moderním rámu se šedobílou patinací, nesignováno. Vysoce kvalitní umělecká práce s přesvědčivým razantním malířským nasazením barevného spektra vtahující diváka do “Duše obrazu". Malířské skvělé provedení prozrazuje práci velmi zkušeného malíře a umění francouzské moderní malířské školy. Fauvisticky pojaté zátiší je vždy přínosem pro každou sbírku moderního umění! Dílo původně pochází z velmi kvalitní sbírky umění českých krajanů žijících v New Yorku v USA. Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto vysoce kvalitního floristického galerijního díla! Mimořádná nabídka!

Evropa 20. století
107601. Fauvistická vize z Montmartru
Dražba ukončena:20.12.2023 22:43:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč