Evropa 20. století - Zrcadlo s motivem ptáčků

Celkový rozměr včetně aplikace 106x59 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
40004. Zrcadlo s motivem ptáčků
Dražba ukončena:30.01.2020 19:19:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč