Evropa 30.-40. léta 20. stol. - Panenka

Hlavička celuloid, délka 46 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 30.-40. léta 20. stol.
30136. Panenka
Dražba ukončena:10.04.2019 18:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč