Evropa kolem poloviny 20. stol. - Akt ženy

Olej na plátně, 139x89 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 139 cm

velký formát
Evropa kolem poloviny 20. stol.
154459. Akt ženy
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:53:08 16593