Evropa konec 19. stol. - Komoda

Nejdelší strana: 80 cm

Dřevo a mramorová horní deska, Výška 80 cm, šířka 78 cm, hloubka 50 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa konec 19. stol.
111724. Komoda
Dražba ukončena:11.02.2024 20:14:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč