Evropa konec 19. stol. - Neogotický 4 ramenný svícen

Obecný kov, výška 112 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa konec 19. stol.
153602. Neogotický 4 ramenný svícen
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč