Evropa počátek 20. století - 5 židlí (šestá bez podsedáku)

Nejdelší strana: 104 cm

Dřevo, látka, výška 104 cm, hloubka sedáku 42 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotografii. Židlí je ve skutečnosti 6, ale vzhledem k tomu, že u jedné chybí sedák, tak je na přání majitele grátis.

Evropa počátek 20. století
153616. 5 židlí (šestá bez podsedáku)
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč