Nejdelší strana: 104 cm
Dřevo, látka, výška 104 cm, hloubka sedáku 42 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotografii. Židlí je ve skutečnosti 6, ale vzhledem k tomu, že u jedné chybí sedák, tak je na přání majitele grátis.