Evropa počátek 20. století - Dekorační trojmiska v podobě vinných listů

Nejdelší strana: 39 cm

Mosaz, výška 17 cm, průměr 39 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa počátek 20. století
153609. Dekorační trojmiska v podobě vinných listů
Zbývá:8 dnů, 10 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč