Evropa počátek 20. století - Secesní stolek

Výška 78 cm. Rozměr desky 55x34 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Evropa počátek 20. století
153425. Secesní stolek
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 15:06:02 15031