Evropa počátek 20. století - Svícen v podobě ženy

Nejdelší strana: 60 cm

Bronz, dřevo, výška 60 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa počátek 20. století
154469. Svícen v podobě ženy
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč