Evropa počátku 20. stol. - Ecce homo - hlava Krista

Olej na plechu, 22x17 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Evropa počátku 20. stol.
64102. Ecce homo - hlava Krista
Dražba ukončena:08.09.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč