Evropa přelom 19. a 20. stol. - Sloupkové hodiny

Nejdelší strana: 37 cm

Mramor, mosaz, výška 37 cm. Neznačeno.

Mírně poškozeno. V chodu, bez záruky přesnosti.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
153742. Sloupkové hodiny
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 22:54:04 15031