Evropa přelom 19. a 20. stol. - Stolní figurální hodiny s dvěmi svícny

Nejdelší strana: 55 cm

Obecný kov a mramorové podstavce, výška hodin 51 cm, výška svícnů 55 cm. Šířka 31 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci. Bez záruky chodu a přesnosti.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
153492. Stolní figurální hodiny s dvěmi svícny
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 15:09:58 15031