Evropa přelom 19. a 20. stol.

49768. Svícen dvouramenný, stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-30, čistá hmotnost 247,68 g

popis: Stříbro, ryzost 800/1000 dle katalogu značeno platným puncem S-30. Výška 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč