Evropa přelom 19. a 20. stol. - Svícen dvouramenný, stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-30, čistá hmotnost 247,68 g

Stříbro, ryzost 800/1000 dle katalogu značeno platným puncem S-30. Výška 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
49768. Svícen dvouramenný, stříbro 800/1000, značeno platným puncem S-30, čistá hmotnost 247,68 g
Dražba ukončena:07.10.2020 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč