evropský malíř  1. pol. 20. stol. - Čtenářka u okna

Olej na kartonu, 63x48 cm. Signováno vlevo dole nečitelně, datováno 1927. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
105432. Čtenářka u okna
Dražba ukončena:29.11.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč