evropský malíř konce 19. a začátku 20. stol. - Hnědý kůň

Olej na plátně, 24x39 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: V malbě místy mírná poškození , rám značně poškozen.

evropský malíř konce 19. a začátku 20. stol.
1561. Hnědý kůň
Dražba ukončena:26.11.2014 20:00:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč