evropský malíř 1. pol 19. stol. - Ve světnici

Olej na dřevě, 16x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 40 cm

evropský malíř 1. pol 19. stol.
111418. Ve světnici
Dražba ukončena:28.02.2024 21:34:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč