evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Břízy u cesty

Olej na plátně, 60x56 cm, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
2397. Břízy u cesty
Dražba ukončena:28.05.2015 19:31:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč