evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Z jihu

Olej na plátně, 56x77 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
3780. Z jihu
Dražba ukončena:28.01.2016 20:31:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč