evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Děvče v kroji

Olej na kartonu, 23x29 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
21635. Děvče v kroji
Dražba ukončena:28.06.2018 22:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč