evropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Přímořské město

Olej na plátně, 52x79 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

evropský malíř 1. třetiny 20. stol.
5753. Přímořské město
Dražba ukončena:29.09.2016 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč