evropský malíř 19. stol. - Děti před chalupou

Olej na dřevě, 26x31 cm. Nesignováno. Rám.

evropský malíř 19. stol.
22745. Děti před chalupou
Dražba ukončena:27.09.2018 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč