evropský malíř 19. stol. - Venkovská idyla

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x41 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

evropský malíř 19. stol.
17059. Venkovská idyla
Dražba ukončena:28.02.2018 22:36:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč