evropský malíř 2. pol 19. stol. - Portrét muže

Olej na dřevě, 15,5x11,5 cm, rám.

Pozn.: Dřevěná deska poškozena. Stopy poškození na malbě.

evropský malíř 2. pol 19. stol.
2026. Portrét muže
Dražba ukončena:26.03.2015 20:14:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč