evropský malíř kolem pol. 20. stol. - Balkánské tržiště

Olej na kartonu, 46x61 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

evropský malíř kolem pol. 20. stol.
2951. Balkánské tržiště
Dražba ukončena:01.10.2015 21:03:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč