evropský malíř kolem roku 1850 - Harmonie v přírodě

Nejdelší strana: 45 cm

Olej na kartonu, 18x31 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

evropský malíř kolem roku 1850
83987. Harmonie v přírodě
Dražba ukončena:29.09.2022 21:57:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč