evropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Portrét dívky

Kresba, 13x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

evropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
28588. Portrét dívky
Dražba ukončena:14.03.2019 21:14:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč