MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 27 x 35 cm, nesignováno. Rám.
> zpět na aukční výsledky
evropský malíř první poloviny 20. stol.
1909. Bárky v zátoce
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
626
2 900 Kč
limit (28.01.2015 21:06:02)
357
2 900 Kč
626
2 900 Kč
626
2 800 Kč
limit (28.01.2015 21:05:56)
357
2 700 Kč
626
2 600 Kč
limit (28.01.2015 21:05:52)
357
2 500 Kč
626
2 400 Kč
357
2 300 Kč
626
2 200 Kč
283
2 100 Kč
limit (28.01.2015 15:55:20)
419
2 000 Kč
283
1 900 Kč
limit (28.01.2015 15:55:16)
419
1 800 Kč
283
1 700 Kč
limit (28.01.2015 15:55:11)
419
1 600 Kč
283
1 500 Kč
limit (28.01.2015 15:55:07)
419
1 400 Kč
283
1 300 Kč
limit (27.01.2015 9:02:16)
419
1 200 Kč
672
1 100 Kč
limit (26.01.2015 8:17:33)
419
1 000 Kč
219
900 Kč
419
800 Kč
604