evropský malíř první poloviny 20. stol. - Bárky v zátoce

Olej na kartonu, 27 x 35 cm, nesignováno. Rám.

evropský malíř první poloviny 20. stol.
1909. Bárky v zátoce
Dražba ukončena:28.01.2015 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč