evropští malíři 1890 - 1940 - Soubor 4 prací - krajiny

1. Volský povoz - Olej na plátně, 26x36 cm, signováno vpravo dole Kern, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
2. Před bouří - Olej na lepence, 35x46 cm, signováno vpravo dole G. Mac, rám.
Pozn.: Novodobější adjustace.
3. Chalupy - Olej na překližce, 60x76 cm, signováno vpravo dole Swadbik 1931, nerámováno.
Pozn.: Překližka prohnuta.
4. Po žních - Olej na plátně, 38x49 cm, signováno vpravo dole Kašpar, rám.
Pozn.: Malba mírně zaprášena. Rám poškozen.

evropští malíři 1890 - 1940
2615. Soubor 4 prací - krajiny
Dražba ukončena:27.05.2015 22:43:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč