evropští malíři 19. - 20. stol. - Soubor 5 grafických prací

1. Mladík s kytarou a jeho přátelé - Litografie, 27x28 cm, signováno vpravo dole Karel Müller 23, rám, zaskleno.
Pozn.: Papír zvlněn. Rám poškozen.
2. Staroslovanský motiv - Dřevoryt, 45x35 cm, signováno vpravo dole nečitelná, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Sklo prasklé.
3. Terč - Litografie, 24x33 cm, signováno vpravo dole J. Hovadík 67, rám, pasparta, zaskleno.
4. Lesní výjev - Litografie, 20x12 cm, pasparta, nerámováno, nezaskleno.
Pozn.: Pasparta místy znečištěna.
5. U lesního skaliska - kresba, 21x28 cm, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Pasparta i obrazová část zaprášena.

evropští malíři 19. - 20. stol.
2642. Soubor 5 grafických prací
Dražba ukončena:27.05.2015 22:10:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč