1. Muž ve stínu - Olej na plátně, 47x38 cm, nerámováno.
Pozn.: Malba poškozena.
2. Matka s dítětem - Olej na kartonu, 29x22 cm, nerámováno.
3. Dvě dívky u vodopádu - symbolismus - Olej na plátně, 64x74 cm, signováno vlevo dole Carl Marr, nerámováno.
Pozn.: Plátno vzadu podlepeno.
4. Loď u pobřeží - Plátno nalepené na kartonu, 58x69 cm, později dosignováno vpravo dole L. Kuba, nerámováno.