evropští malíři 20. - 30. léta 20. stol. - Konvolut 4 olejomaleb

1. Muž ve stínu - Olej na plátně, 47x38 cm, nerámováno.
Pozn.: Malba poškozena.
2. Matka s dítětem - Olej na kartonu, 29x22 cm, nerámováno.
3. Dvě dívky u vodopádu - symbolismus - Olej na plátně, 64x74 cm, signováno vlevo dole Carl Marr, nerámováno.
Pozn.: Plátno vzadu podlepeno.
4. Loď u pobřeží - Plátno nalepené na kartonu, 58x69 cm, později dosignováno vpravo dole L. Kuba, nerámováno.

evropští malíři 20. - 30. léta 20. stol.
2638. Konvolut 4 olejomaleb
Dražba ukončena:27.05.2015 22:42:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč