1. Kostel - Olej na plátně, 58x47 cm, signováno vpravo dole E. Veláty, rám.
Pozn.: Malba místy znečištěna.
2. U řeky - Barevná litografie, 40x49 cm, signováno vpravo dole Paul Emile Lecomte, rám, pasparta, zaskleno.
3. Cesta do vesnice - Kombinovaná technika na lepence, 42x57 cm, signatura nečitelná, rám, pasparta, zaskleno.