evropští malíři 20. stol. - Konvolut 4 prací

1. Letní večer - Litografie, 26x22,5 cm, signováno vpravo dole Anisimov, rám, pasparta, zaskleno.
2. Tanec - Foto-tisk, 49x75 cm, signováno vpravo dole Burda, rám.
3. PF 1919 - Litografie, 16x14 cm, signováno vpravo dole Stretti-Zamponi, rám, pasparta, zaskleno.
4. Slunce - Kombinovaná technika na papíře, 58x37,5 cm, signatura vpravo dole nečitelná, pasparta, zaskleno.

evropští malíři 20. stol.
2621. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:27.05.2015 22:41:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč