František Hradecký - Před továrnou (Kovona v Lysé nad Labem)

Olej na lepence, 50x70 cm, signováno vlevo dole F. Hradecký 46, nerámováno.

1909, Lysá nad Labem - 1952, Nové Město na Moravě
Student ČVUT (1935). Dále se učil na VŠU v Praze (prof. A. Hofbauer) a na UK tamtéž. Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Své náměty často čerpal v Polabí. Maloval také předměstská zákoutí, kolotoče, cirkusy, kavárny a restaurace.

3954. Před továrnou (Kovona v Lysé nad Labem)
Dražba ukončena:30.03.2016 19:34:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč