F. Doubek - Nanebevstoupení

Olej na plátně, 65x41 cm. Signováno vlevo dole F. Doubek. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

104697. Nanebevstoupení
Dražba ukončena:22.10.2023 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč