F. Duchek - Městská ulička

Olej na kartonu, 36x25 cm. Signováno vpravo dole F. Duchek. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

114013. Městská ulička
Dražba ukončena:07.04.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč