F. Fert

54610. Zámecké zátiší s ovocem - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole F. Fert 1930. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 9 dnů, 21 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 800 Kč