F. Fert - Zámecké zátiší s ovocem - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole F. Fert 1930. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

F. Fert
54610. Zámecké zátiší s ovocem - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.01.2021 19:23:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč