Hanuš F. Hérink - Vlčí máky

Olej na plátně, 65x85 cm, signováno vlevo dole Herink, rám.

1889, Smečno - 1958

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4005. Vlčí máky
Dražba ukončena:30.03.2016 20:32:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč