F. Hoschek - Muž s plnovousem

Olej na kartonu, 46x36 cm. Signováno vpravo dole F. Hoschek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

F. Hoschek
75604. Muž s plnovousem
Dražba ukončena:03.04.2022 21:41:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč