Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, signováno autorsky vpravo dole, 81 x 71 cm, rámováno v galerijním bohatě ornamentálně zdobeném belgickém rámu! viz. štítek na rámu vzadu. Do Horňácké obce Velká nad Veličkou zajíždělo mnoho malířů inspirovaných svérázem krajiny pod horami, nářečím, zpěvem, hudbou, tancem a selskou architekturou s množstvím původních doškových či šindelových střech. Nesměla chybět na venkovní fasádě domu i často používaná modrá podrovnávka. Malíř fascinován zákoutím selského dvoru s členitým okolím zachytil původní architekturu dotvářející horňácký svéráz a v dnešní době vzácným dokumentem minulosti Horňácké architektury. Reprezentativní dílo, původně pochází z vynikající sbírky folklorní malby se silným zaměřením na Horňácko, budované přes 33 let! Mimořádná nabídka! Rare!