F. Matoušek, Al. Moravec, Vojt. Sedláček - Soubor 3 prací

Různé techniky, od 20x15 cm do 38x46 cm. Všechny signovány. 2x rám, sklo; 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

F. Matoušek, Al. Moravec, Vojt. Sedláček
26681. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:17.01.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč