F. V. Foit

307451. Alois Jirásek

popis: Bronz, celkový rozměr 49x37 cm. Značeno F.V. Foit.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč